program /

Zaječí lidi na festivalu Naruby (12.-15.6.)

Několik z nás bude na filmovém festivalu Naruby. Koná se v úžasném komplexu Gabriel Loci na Praze 5 a filmy se promítají například v bývalé jídelně jeptišek, knihovně, kryptě nebo pitevně. Dokonce jsme k tomu natočili několik spotů, takže nás tam uvidíte jak na plátně před samotnými filmy, tak osobně u samotného vstupu. Ten festival je brutálně éčkový. I když některé filmy jsou podle nás skoro až áčkové. Namátkou třeba: Už je tady zase, South Park: Peklo na zemi nebo Párty Harder: Summer Massacre. Masakr to zajisté bude a my jsme rádi, že budeme u toho!!!

Krajina Zaječí ve filmu

V létě budeme promítat v letním kině unikátního komplexu Gabriel Loci. Kdy? Někdy v létě nejspíš! V zimě budeme promítat v zimním kině, tedy kdekoli uvnitř. Nejspíš v našem oblíbeném Kině Balt. Kdy? Nejspíš na podzim. V zimě jsou Vánoce a do kina nikdo nechodí. O termínech dáme včas vědět.

Krajina Zaječí

Naši debutovou hru, magickou projížďku po nebi, nejspíš zahrajeme někdy na podzim. Buď v Divadle Kámen / nebo v Gabriel Loci / nebo u někoho doma / nebo na jakémkoli festivalu. Pokud byste o nějakém domově / nebo festivalu věděli, ozvěte se. Ta hra vypadá v podstatě úplně jinak než filmový trailer výše.

ŽENA… MUŽ… STÍN

Naši druhorozenou hru, diskrétně erotické snění, nejspíš zahrajeme někdy na podzim. Buď v Divadle Kámen / nebo v Gabriel Loci / nebo u někoho doma / nebo na jakémkoli festivalu. Pokud byste o nějakém domově / nebo festivalu věděli, ozvěte se. Ta hra vypadá v podstatě úplně jinak než divadelní trailer níže.